Przejdź do głównej treści
Przejdź do mapy strony
zozleczyca@zozleczyca.pl
tel. 24 388 26 01
Łęczyca, ul. Zachodnia 6

Pożegnanie Kierownika Sekcji Technicznej

                  Pożegnanie Kierownika Sekcji Technicznej

 

 W dniu 30 kwietnia 2024r. w Zespole Opieki Zdrowotnej w Łęczycy odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącego na emeryturę, wieloletniego pracownika - Kierownika Sekcji Technicznej Pana Jana Gruszczelaka, który był związany zawodowo z łęczyckim szpitalem od 31 lat. W uroczystości wziął udział Dyrektor szpitala, a także współpracownicy.

 Pan J. Gruszczelak wyraził wdzięczność za wspólną pracę w szpitalu, za gesty sympatii, uśmiech, radość oraz wsparcie przy wykonywaniu obowiązków, a także podkreślił, że zabierze ze sobą wszystkie miłe chwile spędzone w pracy w łęczyckim szpitalu.

 Dyrektor Łukasz Michalak w uroczystym przemówieniu złożył Panu Janowi  podziękowania za wszystkie lata pracy, za cierpliwość, wytrwałość, pracowitość i profesjonalizm, a także życzył zrealizowania dalszych planów, pomyślności w każdej dziedzinie życia, optymizmu i pogody ducha. Dyrektor oraz współpracownicy złożyli Panu Kierownikowi życzenia i wręczyli upominki. Uczestnicy udali się na poczęstunek, podczas którego wspominano działalność doświadczonego pracownika i rozmawiano o jego pomysłach na przyszłość.

  Na zakończenie uroczystości wszyscy uczestnicy wykonali wspólne pamiątkowe zdjęcie.