Logo Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łęczycy

Modernizacja Oddziału Ginekologiczno-Położniczego

Ocena 0/5

Szanowne Pacjentki!

   Z radością pragniemy poinformować, iż w minionym czasie w Zespole Opieki Zdrowotnej w Łęczycy zakończyły się prace remontowe, obejmujące modernizację części położniczej Oddziału Ginekologiczno-Położniczego. Była to jedna z najważniejszych inwestycji, realizowanych w ostatnim czasie w naszym szpitalu.

   Zapewnienie komfortu porodowego i poporodowego w najważniejszych, najbardziej wrażliwych momentach życia kobiety, jest przez nas traktowane priorytetowo. Mamy nadzieję, że pobyt w naszym szpitalu będzie dla wszystkich przyszłych mam i ich pociech jak najbardziej komfortowy i dobrze wspominany.  

   Inwestycja powstała z inicjatywy Starostwa Powiatowego w Łęczycy i uzyskała dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Galeria zdjęć

1000003890 1000003897 1000003894 1000003905 1000003903 1000003904 (1)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności