Logo Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łęczycy

A.Gąszczyk

Ocena 0/5

"Doktor P. Pasikowski to cudowny człowiek i wspaniały lekarz- empatyczny, życzliwy, odnoszący się z szacunkiem do pacjenta i jego rodziny. Będę mu dozgonnie wdzięczna za opiekę i leczenie w szpitalu mojego męża."

(dotyczy lek. Przemysława Pasikowskiego)

https://www.znanylekarz.pl/przemyslaw-pasikowski/internista

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)