Logo Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łęczycy

Dominika Owczarek

Ocena 0/5

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona opieką w tym szpitalu, począwszy od rejestracji (bardzo miłe i cierpliwe Panie, nie poganiały mnie, mogłam na spokojnie pożegnać się z synkiem), panie pielęgniarki z oddziału chirurgii na medal - uśmiechnięte, no z sercem na dłoni, od rana przychodziły z uśmiechem mimo że widziały nasz stres i nerwy wypisane na twarzy ;) Przemiła pani anestezjolog którą można było zapytać o wszystko, normalni sympatyczni lekarze bez przysłowiowego kija w tyłku, próbujący za każdym razem rozładować napięcie, no i cudowne panie salowe. Sama nie wierzę, że to piszę - mam różne doświadczenia że szpitalami, w tym byłam po raz pierwszy - i po raz pierwszy mimo okropnego bólu po zabiegu czułam się po prostu zaopiekowana i tak po ludzku, życzliwie potraktowana. Dziękuję i pozdrawiam ciepło cały personel oddziału chirurgicznego ❤️

Dominika Owczarek

https://g.co/kgs/aaJ6ELY

powrót do kategorii
Poprzedni
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)