Logo Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łęczycy

Jola Kajak

Ocena 0/5

Kolejny raz otrzymałam pomoc w ZOZ Łęczyca na najwyższym poziomie. Nigdy nie odmówiono mi tu pomocy.Personel w Łęczycy zawsze przyjaźnie nastawiony na pacjenta, pomocny i pełen empatii. Tutaj nigdy pacjent nie czuje się ciężarem. Ciepłe słowa i sympatyczne podejście do pacjenta zawsze pozwala człowiekowi poczuć się odrobinę lepiej. Dziękuję bardzo za fachową pomoc i udzielone wsparcie. Z wyrazami szacunku mama Nikoli Z.

https://g.co/kgs/RmjMw1D

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)