Logo Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łęczycy

K K

Ocena 0/5

"Byłam pacjentką oddziału chirurgicznego z powodu artroskopii kolana. Od chwili przekroczenia progu izby przyjęć i Pań tam pracujących po moment wyjścia, wszyscy napotkani w tym miejscu ludzie - przemili, empatyczni, zaangażowani, pomocni. Niewiarygodne, że tak pracuje szpital w ramach NFZ!!! Polecałabym personelowi służby zdrowia innych placówek udać się na kilkudniowe szkolenie do tego szpitala na kurs pt. "jak należy podchodzić do pacjenta". Gratulacje dla dyrekcji i kadry zarządzającej, że udało się skompletować takie zespoły, czapki z głów. Dziekuję wszystkim pracownikom za troskę, poświęcony czas, uwagę i opiekę! "

https://g.co/kgs/3eezwmP

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)