Logo Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łęczycy

Pacjentka

Ocena 0/5

"Pozytywne zaskoczenie ,będąc pierwszy raz w szpitalu w Łęczycy na oddziale chirurgicznym miałam przyjemność poznać bardzo pozytywnego i uśmiechniętego z podejścia do pacjenta lekarza Pana dr Jaśkiewicza . Dziękuję"

(dotyczy lek. Piotra Jaśkiewicza)

https://www.mp.pl/lekarz/piotr.jaskiewicz

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)