Logo Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łęczycy

Pepe 70'

Ocena 0/5

"Przez ostatnie 3 dni byłem pacjentem Oddziału Chirurgicznego Szpitala w Łęczycy. Profesjonalizm Lekarzy, Pielęgniarek oraz całego Personelu szpitala zrobił na mnie ogromnie pozytywne wrażenie. Zawsze rzetelna informacja na temat stanu zdrowia, planowanego sposobu leczenia oraz dokładne informacje dotyczące zaleceń po leczeniu operacyjnym. Opieka ze strony Pielęgniarek była doskonała. W czasach gdy wielu lekarzy zajmuje się bardziej polityką niż leczeniem, w łęczyckim szpitalu ma się wrażenie na każdym kroku, że polityka polityką, "a my tu mamy robotę do zrobienia". I takiego podejścia gratuluję i jednocześnie chylę czoła podziwiając. Serdecznie dziękuję za poświęcony mi talent, czas i energię.
Życzę samych sukcesów i dalszej wytrwałości. Łącząc wyrazy najgłębszego szacunku, serdecznie pozdrawiam Cały Personel Szpitala.
Piotr Rybacki."

https://g.co/kgs/NSz41sw

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)