Logo Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łęczycy

Pożegnanie Kierownika Oddziału Chirurgicznego

Ocena 0/5

W dniu 18.12.2025 r. odbyło się spotkanie świąteczne wszystkich pracowników Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łęczycy. Była to też dobra okazja do uroczystego pożegnania ustępującego z funkcji po 25 latach Kierownika Oddziału Chirurgicznego-  dr. n.med. Janusza Sztompki.

Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łęczycy Łukasz Michalak podziękował doktorowi za dotychczasową pracę oraz wypełnianie obowiązków Kierownika Oddziału Chirurgii.

Od 01.01.2026 r. funkcję Kierownika Oddziału Chirurgicznego w Zespole Opieki Zdrowotnej w Łęczycy pełnić będzie lek. Wiesław Woźniak, specjalista chirurgii ogólnej z wieloletnim doświadczeniem w pracy w naszym szpitalu.

Galeria zdjęć

1000009206 1000009252 1000009245 1000009283 1000009287 1000009214 1000009210 1000009202
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności